Seçen Dingil

    Firmamız 1970 yılında Konya’da Eski Sanayi sitesinde SEÇEN TORNA adıyla ilave dingil ve şase montaj imalatına başlayan ilk firmadır.
    Kaliteli üretim ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız ağır yük araçlarının ilave dingil ve havalı kaldırma konusunda lider marka olmasının yanında tüm dorse gruplarının imalatı alanında da lider olma gayreti içerisindedir ve yatırımları bu yönde ilerlemektedir. Üretimde TSE belgesine sahip olan firmamız, Marka tescil belgesine ve faaliyet konusunda Faydalı model patentine sahiptir.Ayrıca ISO 9001-2000 kalite belgesine de sahip olan firmamız müşterilerine daima kaliteli ürün üretmeyi ilke edinmiştir.
    SEÇEN DİNGİL-DORSE-DAMPER Konya merkezde Karatay sanayideki merkezinde dingil üretimine devam ederken; 2.Organize Sanayi bölgesindeki fabrikasında ilave dingil ve havalı kaldırma faaliyetlerinin yanı sıra DORSE ve DAMPER imalatına da devam etmektedir.Ürünlerimiz hem yurt içinde hem de yurt dışında bir çok ülkede tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Bugün ülkemizin dört bir yanında SEÇEN markalı ürünler bulunurken avrupanın bazı ülkelerine (Polonya, Bulgaristan, Almanya vb.), ortadoğuda bir çok ülkeye ( Irak, Kuveyt, Suudi, Arabistan, Sudan, Suriye, Ürdün, Afganistan, İran vb.) Türkiye cumhuriyetlerine ( Azarbeycan, Kırgızistan, Kazakistan, Türkmenistan vb. ) ihracat yapmaktadır. Ve gün geçtikçe ihracat yaptığı ülkeler artmaktadır.
    SEÇEN; Türk ekonomisine ve sanayisine yaptığı olumlu katkılarından dolayı gururludur. Bu haklı gururu siz saygıdeğer dostlarıyla paylaşmaktadır.